niedziela, 23 lutego 2014

Bo Ze Wsi jest najlepsze!






Nawiązując do ostatniego postu na Facebooku odnośnie niesmacznych i wysoko przetworzonych   produktów przedstawiam mieszkańcom trójmiasta fajną alternatywę na smaczne i mało przetworzone jedzonko prosto z gospodarstw wiejskich. Bazar Bo Ze Wsi - bo o nim tu mowa jest inicjatywą gdańskich studentów, a jej założeniem jest propagowanie żywności nisko przetworzonej bez sztucznych dodatków  konserwantów, prosto od rolników.Jak mówią organizatorzy:" Bazar ma na celu zwiększenie świadomości zdrowego odżywiania wśród lokalnych społeczności. Tym samym  ma pomóc gospodarzom poprzez umożliwienie im korzystania z innej formy sprzedaży swoich produktów".
Dzięki zróżnicowanej  ofercie wystawców, klienci mogą kupić zarówno warzywa, owoce, mięso oraz nabiał, zioła czy miód. Bardzo się cieszę, że u Nas w Gdańsku można nabyć takie specjały!
Bazar odbywa się w Domu Zarazy w Oliwie  (ul. Stary Rynek Oliwski 25). Najbliższy termin-28 luty 14.00-18.00. Na pewno się wybiorę, a Wy?


                                                   zdjęcia: Bo Ze Wsi






6 komentarzy:

  1. Byłem ostatnio i kupiłem prawdziwą maślankę i masło! jak u babci na wsi za starych czasow.. :) naprawde warto tam zajrzec.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj tak , tylko niestety dziś nie zdążyłam :( a jakby godziny były późniejsze albo weekend

      Usuń
  2. to teraz juz wiem,ze warto jechac

    OdpowiedzUsuń