niedziela, 23 lutego 2014
Bo Ze Wsi jest najlepsze!
Nawiązując do ostatniego postu na Facebooku odnośnie niesmacznych i wysoko przetworzonych produktów przedstawiam mieszkańcom trójmiasta fajną alternatywę na smaczne i mało przetworzone jedzonko prosto z gospodarstw wiejskich. Bazar Bo Ze Wsi - bo o nim tu mowa jest inicjatywą gdańskich studentów, a jej założeniem jest propagowanie żywności nisko przetworzonej bez sztucznych dodatków konserwantów, prosto od rolników.Jak mówią organizatorzy:" Bazar ma na celu zwiększenie świadomości zdrowego odżywiania wśród lokalnych społeczności. Tym samym ma pomóc gospodarzom poprzez umożliwienie im korzystania z innej formy sprzedaży swoich produktów".
Dzięki zróżnicowanej ofercie wystawców, klienci mogą kupić zarówno warzywa, owoce, mięso oraz nabiał, zioła czy miód. Bardzo się cieszę, że u Nas w Gdańsku można nabyć takie specjały!
Bazar odbywa się w Domu Zarazy w Oliwie (ul. Stary Rynek Oliwski 25). Najbliższy termin-28 luty 14.00-18.00. Na pewno się wybiorę, a Wy?
zdjęcia: Bo Ze Wsi
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)




Ciekawa inicjatywa :)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńByłem ostatnio i kupiłem prawdziwą maślankę i masło! jak u babci na wsi za starych czasow.. :) naprawde warto tam zajrzec.
OdpowiedzUsuńOj tak , tylko niestety dziś nie zdążyłam :( a jakby godziny były późniejsze albo weekend
Usuńto teraz juz wiem,ze warto jechac
OdpowiedzUsuńmyślę, że warto!
Usuń