Już 7 raz będę miała przyjemność spotkać się z Wami na akcji "WymieńmySię". Postanowiłam, że od tej edycji oprócz tradycyjnej wymiany będziecie mieli możliwość sprzedaży zabawek, akcesoriów i rzeczy którymi nie chcecie się akurat wymienić :)
Dodatkowo wracając do tradycji pierwszych szafingów, chciałabym by na stałe gościły u mnie stoiska z wyrobami trójmiejskich artystów hande-made. Trzeba wspierać twórczość pięknych i zdolnych pań. A za taką stoję zawsze murem!
I tradycją stanie się, że akcja "WymieńmySię" zawsze będzie w ostatnią sobotę miesiąca. Żebyście nie musieli pytać i czekać i żebyście mieli możliwość przygotować się do wymiany! I parę szczegółów nowych zasad , jak coś się jeszcze wyklaruje dam znać.
1.Zarówno bilety na wymianę jak i na stoisko hande-made, bądź sprzedaż rzeczy własnych - kosztować będą symboliczne 10zł i będą sprzedawane od godziny 11.30.
Osoby wystawiające będą miały czas, by rozłożyć rzeczy którą chcą sprzedać. A osoby wymieniające by rozłożyć rzeczy do wymiany.
2. Akcja "WymieńmySię" trwać będzie od 12.00 do 13.00. Po siedmiu edycjach, uważam że tyle czasu wystarcza na skuteczną wymianę i nie ma sensu tego przedłużać. Dla niewtajemniczonych-będziemy bezgotówkowo wymieniać się odzieżą dziecięcą , kobiecą oraz dodatkami.
Rzeczy bez właściciela tradycyjnie będą przekazane do Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Po akcji chętni mogą zakupić ciekawe rzeczy od sprzedających.
3. Sprzedawać rzeczy będzie można od godziny 13.00. Najlepiej zabawki, akcesoria i przedmioty które służą w opiece nad maluszkiem, lub rzeczy bardziej wartościowe. Myślę, że na stałe "mamusine targi " przyjmą się w Domu Kultury, i będziemy miały z tego same korzyści:)
Termin Targo-Szafingu 29 marzec
Zapraszam

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz