Wróżę jej dużą karierę. Tak! czerwony dywan, wiwaty oraz zamówienia od rana do wieczora..
To niewątpliwy talent wśród szyjących mam i sądzę, że niedługo będzie głośno o MAMAdesign.
A ja mam tą przyjemność znać ją osobiście i gratulować każdego nowego osiągnięcia:)
A Ania idzie jak burza! Najpierw zabawki dla dzieci potem dodatki do domu.
Wiosnę
przywitała kolekcją ubranek dla dzieci. I Jak tu nie podziwiać!
Talent, upór i pracowitość. To trzy słowa którymi najkrócej można ją
opisać.
Zdradzę Wam, że Ania oprócz projektowania materialnych rzeczy, zajmuję się projektowaniem wnętrz!!
Z wykształcenia jest bowiem architektem i również w tej
dziedzinie jest wspaniałą artystką.
Także jeśli ktoś ma ochotę na letni
projekt wnętrza, z całego serca polecam :)
Z przyjemnością będę nadal śledzić jej funpage bo wiem, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa....
Gwarantuję, że nie raz jeszcze czymś nas zaskoczy.
I W duchu liczę na to, że kobiety takie jak Ona staną się inspiracją dla tych, które jeszcze się wahają...
Bo droga czytelniczko, może to Ty jutro sięgniesz po swoje marzenia??






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz